• Termixy pre detskú radosť

• Včera 10. januára Lenka Čeregová, zástupkyňa  mliekárne Nika s.r.o. v Považskej Bystrici, odovzadala všetkým našim žiakom a zamestnancom školy termixy do vrecka. Týmto malým darčekom potešila všetkých  a urobila im radosť na začiatku nového kalendárneho roka.

Za túto milú pozornosť im veľmi pekne ďakujeme!

• Vianočná pohľadnica

• Naši štvrtáci pod vedením pani učiteľky Kataríny Martinkovej sa s chuťou zapojili do súťaže o " Najkrajšiu vianočnú pohľadnicu", ktorú organizovalo Centrum voľného času v Považskej Bystrici. Zo všetkých súťažiacich boli úspešní Justínka Lacinová a Peťko Sádecký, ktorí  získali vo svojej kategórii obaja prvé miesta.

Všetkým srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

• Základný lyžiarsky výcvik

• V posledných decembrových dňoch 18.12. - 22.12. sa naši žiaci 8.A,9.A a 9.B zúčastnili základného lyžiarskeho výcviku v prekrásnom prostredí Tatranskej Lomnice. Niektorí sa učili a iní si zdokonaľovali základné zručnosti na lyžiach. Za vydareného počasia a snehových podmienok si pod vedením pedagógov Martina Zborana, Moniky Kasagrandovej, Kataríny Altániovej, Zuzany Barančík a inštruktorov osvojili lyžovanie, a tak zažili počas týchto dní kopec zábavy i športu. Nakoniec všetci krásne zvládli zlyžovať svah a prežili týždeň na lyžiarskom svahu s dobrou náladou.  Domov prišli skvelí lyžiari!

Držíme im palce v ďalšom lyžovaní a veríme, že sa budú neustále tomuto krásnemu športu venovať!

• Školské kolo Pytagoriády

• Úspešní riešitelia 44. ročníka školského kola Pytagoriády P3, P4, P5, P6, P7, P8

Dňa 7. 12. 2022 sa uskutočnilo školské kolo Pytagoriády P3, P4, P5. Medzi úspešných riešiteľov patria:Tomáš Minárik (3.A), Tomáš Strašík (3.A). Adam Biel (3.A), Tomáš Kavský (3.A),Peter Sádecký (4.A), Lucas Hanuska (4.A), Jakub Vaňous (4.A), Radka Kvasnicová (4.A) a Alex Bazala (5.A), Daniel Nemček (5.A).

Dňa 8. 12. 2022 sa uskutočnilo školského kolo Pytagoriády P6, P7, P8. Medzi úspešných riešiteľov patria:Michal Babík (6.A), Oľga Kováčová (6.A), Dávid Babuša (6.A), Emily Marí Aguilár (6.B), Matej Bagín (6.B)Karolína Meszárošová (8.A), Ľubomír Moravík (8.A), Matej Hanulík (8.A).

Všetkým úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme a tím, ktorí postúpia do okresného kola prajeme veľa úspechov.

Mgr.Monika Kasagrandová